Kurumsal

Termatex Hakkında

Türkiye’nin Haşere Kontrol Markası

Sağlık Bakanlığı Onaylı Pest Control

Sertifikalı İlaçlama
Sertifikalı Profesyoneller

Haşere kontrol hizmetini sadece yetki sertifikalı uzmanlarımız tarafından verilmektedir.

m
Periyodik İlaçlama

Kurumsal işletmeler ile yıllık periyodik anlaşma ile mevsime özel ilaçlama ile haşere kontrol.

m
Ekonomik Teklif Politikası

Kurumsal anlaşmalarda en ekonomik telif Termatex’ten. Bizimle ileitşime geçerek en ekonomik teklifi alabilirsiniz.

Hakkımızda

Zararlıları mücadele ve kontrol yöntemleri bir halk sağlığı hizmetidir. Etkin ve sağlıklı bir mücadele için; halk sağlığında uzmanlık ve tecrübe, ensektisit bilgisi, haşere biyolojisi, uygulama teknikleri, sağlığa etkisi bilgileri yanında güvenilirlik ve garanti aramak gerekir. Bu yeterliliğe de ancak halk sağlığı dalında tecrübesi olan kuruluşlar verebilir.

Uygulamalarımızda, yüzyılımızın en iyi ve en doğru teknolojilerini WHO, Gıda Kodeksi, HACCP, TSE ve Sağlık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kullanmaktayız. Ayrıca firmamızca ISO belgesi sahibi olup AB mevzuatlarının gereklerine göre iş yerinizin uyumunu sağlamaktadır.

Ayrıca firmamız tarafından uygulama sonrası yapılan işin değerlendirilmesi yapılıp raporları hazırlanarak sunulur ve ek tedbirleri alınır. Böylece vereceğimiz hizmetin dünya kalitesinde kalıcı ve profesyonel çözümlü olmasına gayret edilir.

Bu amaçla şirketinize uygulayabileceğimiz Genel İlaçlama Hizmetleri için bizimle işbirliğine girmeniz Şirketinizin ve Sizin Sağlıklı bir ortam yaratma sürecinde kolaylıklar sağlayabilir.

Kemirgen Kontrol 0
Böcek Kontrol 0
Uçan Haşere Kontrol 0

Vizyon & Misyon

Vizyon

Türkiye geneli tanınan, kurumsal yapımızı genişleterek sektördeki beklentileri karşılayan, en iyi kaliteli hizmeti vererek müşteri memnuniyetini en üste çıkarmak.

 

Misyon

Uluslararası sertifikalarımızla sektörde yenilikçi bir yol izleyerek, kalite odaklı uzman personellerimizle mutlu müşteriler hedefliyoruz.

Yetki ve Sertifika Belgelerimiz

Sağlık Bakanlığı onaylı yetki belgelerimiz ile uluslararası geçerli sertifikalarımız.